googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1529480976723-3’); });

Švicarska je šokirala svjetske prvake i poslala ih kući, cijeli svijet slavi malenu državu koja je kreirala apsolutnu senzaciju.

Gubili su kao Hrvatska 3:1 pred kraj utakmicu, pa su poput Vatrenih izborili produžetke (3:3), međutim ostali su čvrsti i na kraju su izborili četvrtfinale preko penala.

Slave se švicarski junaci svi od reda, a jedan od glavnih je i Haris Seferović. Naime, taj napadač Benfice rođen u Švicarskoj, zabio je za 1:0, ali je nakon toga Francuska preokrenula na 3:1.

Potez o kojem se priča

Ali Seferović je svojim i švicarskim drugim golom vratio momčad u igru devet minuta prije kraja. U posljednjoj minuti drugi švicarsko-bosanski napadač, Mario Gavranović, zabio je za 3:3 i produžetke.

Wochit/AFP

Uoči penala jedna se situacija totalno izdvojila, upravo je bio brutalan Seferović koji je učinio nešto “šokantno”. Nakon motivacijskog govora svog kapetana, urlajući svom snagom ošamario je suigrača Embolu!

Naravno, ovaj nije reagirao, znao je da je to u pozitivnom zanosu.

POGLEDAJTE KAKO JE OŠAMARIO SVOG SUIGRAČA – OVDJE.