googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1529480976723-3’); });

Ukrajina je u posljednjim sekundama utakmice postigla pogodak te u dramatičnoj završnici prošla u četvrtfinale.

Ukrajina i Švedska sve do posljednje minute produžetaka  nisu mogle postići pobjedonosni pogodak, a onda je pri rezultatu 1:1 na asistenciju Zinčenka mrežu zatresao Artem Dovbik.

Ukrajini je to prvo četvrtfinale u povijesti, a Dovbiku je postigao drugi najkasniji pogodak Eura.

Samo je jedan kasniji

Dovbik je pogodak postigao u trenutku kada je na semaforu pisalo 120:37 minuta, a jedini kasniji postignut je protiv Hrvatske. Ne trebamo vam dva put spomenuti, naravno riječ je o Semihu Senturku i pogotku koji je zabio Hrvatskoj na Euru 2008. godine.

Senturka je pogodak postigao u 121:01 minuti, a nakon jedanaesteraca, Hrvatska je išla kući.

Drugi najkasniji gol u povijesti Euro pogledajte OVDJE!